Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

IV Sympozjum Stowarzyszenia Na Rzecz Kosmetologii "PRZYJAZNA KOSMETYKA".

Od lewej: Przewodnicząca Stowarzyszenia- Pani Beata Wątorowska, Dyrektor Medyczny CSKM- dr Zbigniew Leśniowski, Wiceprzezes Stowarzyszenia- Pani Katarzyna Bołądź.Od lewej: Przewodnicząca Stowarzyszenia- Pani Beata Wątorowska, Dyrektor Medyczny CSKM- dr Zbigniew Leśniowski, Wiceprzezes Stowarzyszenia- Pani Katarzyna Bołądź.

 

Wykład "Walka z celulitem i otłuszczeniem metodami małoinwazyjnymi- mezoterapia i lipoliza iniekcyjna" przedstawił Dr Zbigniew Leśniowski

.

 

 I KONGRES KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ W WARSZAWIE

.

Wyróżnienie Medical Beauty Award dla dr. Zbigniewa Leśniowskiego

32 Kongres LNE- Kraków 14-15 listopada 2015. Wykład "Po jasnej stronie mocy- jak bezpiecznie wykonywać zaawansowane zabiegi kosmetologiczne".

.

 

Wykład "Cała prawda o mikronakłuwaniu. Fakty i mity". Wykład prowadzi dr Z. Leśniowski. 30 Kongres LNE&spa Kraków 15 listopada 2014.

.

 

 

SEMINARIUM PRAWNE "ZABIEGI W KOSMETOLOGII A PRAWO" MAJ 2014

 

 

 

ŚLĄSKIE SPOTKANIA KOSMETYCZNE STYCZEŃ 2014

Kolejne informacje o wydarzeniach w CSKM znajdziecie Państwo na Facebooku 

LISTOPAD 2015

Dyrektor Medyczny CSKM dr Zbigniew Leśniowski  za podnoszenie wiedzy i świadomości wśród kosmetologów otrzymał wyróżnienie MEDICAL BEAUTY AWARD. Zostało ono wręczone podczas uroczystego bankietu towarzyszącemu 32 Kongresowi LNE w Krakowie.

LISTOPAD 2015

Wykład Dyrektora Medycznego CSKM dr. Zbigniewa Leśniowskiego na Kongresie LNE w Krakowie: "Po jasnej stronie mocy- jak bezpiecznie wykonywać zaawansowane zabiegi kosmetologiczne". Jak zawsze- najważniejsze są podstawowe zasady, o których często z rutyny zapominamy.
O potrzebie przypominania tych zasad świadczyła bardzo duża frekwencja słuchaczy.

WRZESIEŃ 2015

Po raz drugi Dyrektor Medyczny CSKM dr Zbigniew Leśniowski miał przyjemność prowadzić wykład na Edukacyjnym Kongresie Kosmetycznym. Wykład dotyczył tematu: "Osocze bogatopłytkowe- jak to działa?" Zapraszamy do zapoznania się z relacją z kongresu.

www.kongreskosmetyczny.pl

http://biotechnologia.pl/…/relacja-z-iv-edukacyjnego-kongre…

WRZESIEŃ 2015

Nasz ośrodek był gościem IV Sympozjum Stowarzyszenia Na Rzecz Kosmetologii "Przyjazna Kosmetyka".

Dyrektor Medyczny CSKM, Dr Zbigniew Leśniowski przedstawił uczestnikom nowości w procedurach i rozwiązaniach stosowanych w mezoterapii igłowej.

KWIECIEŃ 2015

Najnowszy wykład dr Z. Leśniowski przeprowadził w trakcie III-go Edukacyjnego Kongresu Kosmetycznego, który odbył się 19 kwietnia w Warszawie. Tym razem tematem wykładu był problem łysienia.
"Terapia wypadania włosów z uwzględnieniem metod stosowanych w gabinecie kosmetycznym"
W trakcie wykładu przedstawione zostały bezpieczne metody poprawienia kondycji włosa, mogące mieć zastosowanie w gabinetach kosmetycznych. Omówione były najczęstsze przyczyny i rodzaje wypadania włosów (łysienia). Wskazane zostały wytyczne postępowania w różnych rodzajach łysienia oraz możliwe do uzyskania efekty, z uwzględnieniem najnowszych doniesień naukowych.

KWIECIEŃ 2015

Kolejny, już 31 Międzynarodowy Kongres LNE&SPA za nami. Jak zwykle wiele bardzo wartościowych wykładów, pokazów, warsztatów oraz niezliczona ilość wystawców - dla każdego coś dobrego!
Dr Zbigniew Leśniowski (Dyrektor Medyczny CSKM) został zaproszony jako ekspert LNE do zaprezentowania w Sesji Głównej słuchaczom kongresu tematu "Miejsce zabiegów medycyny estetycznej w planie zabiegowym klienta salonu kosmetycznego". Wykład cieszył się dużym zainteresowaniem, co przełożyło się na liczne pytania i dyskusję w kuluarach.

MARZEC 2015

Nasz ośrodek przeprowadził seminarium dla studentów kosmetologii ALMAMER w Warszawie " Miejsce medycyny estetycznej wśród zabiegów pielęgnacyjnych stosowanych w gabinecie kosmetycznym"

LISTOPAD 2014

Na 30 Kongresie LNE&spa  w Krakowie dr Z.Leśniowski przedstawił wykład "CAŁA PRAWDA O MIKRONAKŁUWANIU. FAKTY I MITY". Wykład cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i uznaniem uczestników kongresu. Wysłuchało go około 900 słuchaczy.

 

CZERWIEC 2014

Miło nam poinformować, że CSKM wspólnie z Małopolską Wyższą Szkołą im. Józefa Dietla w Krakowie realizuje  program partnerski "Akademia Kosmetologii Medycznej" przygotowujacy studentów tej uczelni do  przeprowadzania zabiegów z zakresu kosmetologii medycznej. Nasz profesjonalizm poparty wiedzą i wysokim poziomem szkoleń zaowocował współpracą z wyższą uczelnią, przygotowującą wykształconych kosmetologów do pracy na coraz bardziej wymagającym rynku usług.


 

CZERWIEC 2014

Polecamy artykuł dr. Zbigniewa Leśniowskiego, dyrektora medycznego CSKM, poświęcony małoinwazyjnym metodom odtłuszczania i walce z cellulitem

http://artofbeauty.com.pl/medycyna-estetyczna/artykul/maloinwazyjna-redukcja-cellulituhttp:


MAJ 2014

W dniu 31 maja CSKM zorganizowało w Polonia Palace Hotel w Warszawie seminarium prawne " Zabiegi w kosmetologii a prawo". Seminarium było prowadzone przez renomowaną Kancelarię Prawną specjalizującą się w prawie medycznym. Uczestnicy zapoznali się z obecnymi regulacjami prawnymi określającymi zasady wykonywania zabiegów z zakresu kosmetologii medycznej przez kosmetologów.

Więcej informacji o wydarzeniach w CSKM znajdziecie Państwo na Facebooku 

https://facebook.com/kosmetologiamedycznaszkolenia

 

Marzec 2014

Na III Kongresie Pięknej Sylwetki odbywającym się w Warszawie  przedstawiliśmy słuchaczom wykład na temat : " Walka z celulitem i otłuszczeniem metodami małoinwazyjnymi- mezoterapia i lipoliza iniekcyjna".

http://artofbeauty.com.pl/kalendarium/artykul/iii-kongres-pieknej-sylwetki---relacja

 

 

Styczeń 2014

Mieliśmy przyjemność wziąć udział jako wykładowcy w Śląskich Spotkaniach Kosmetycznych odbywających się w Katowicach. Dyrektor medyczny CSKM, Dr Zbigniew Leśniowski wygłosił wykład na temat nowości w medycynie estetycznej, dotyczący PRP - osocza bogatopłytkowego, natomiast dyrektor CSKM p. Marzena Smirnow mówiła na temat form współpracy lekarza medycyny estetycznej z kosmetologiem.

 

Grudzień  2013

Centrum Szkolenowe Kosmetologii Medycznej  zostało zaproszone do przedstawienia wykładu "Kwas hialuronowy- podział, rodzaje, zastosowanie" na I Kongresie Kosmetologii Estetycznej organizowanym w Warszawie przez Estetica Polska. Wykład poprowadził dr Zbigniew Leśniowski, Dyrektor medyczny CSKM.